2 Mart 2016 Çarşamba

Neden blog sayfası açmak gibi bir yükün altına giriyoruz ?


Kendimizi daha iyi ifade etmek ,  potansiyel müşteriye yada hedef kitleye daha hızlı ulaşmak değil amaç. Öncelikle onda hem fikir olalım. Amacımız , şahsen kullandığımız yada müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için önerdiğimiz , evlerinde bizzat kullandıkları sistemleri sizlerle paylaşmak ve farkındalık yaratmak. 

Akıllı bina teknolojileri , Türkiye geneline bakıldığında her 10 kişiden 1 'inin tercih ettiği, bütçe ayırdığı hatta araştırdığı bir konu. Bu konulara yani akıllı bina teknolojileri hakkında detaylı bilgileri sizlerle ileriki günlerde paylaşağız. 

Akıllı bina otomasyon sistemlerinin yanı sıra özel tasarlanan ve hemen alışveriş merkezlerinin yapı mağazalarında bulamayacağınız ürünler hakkında da bilgi ve teknolojik altyapıları hakkında da paylaşımlarda bulunacağız. 

Özellikle KNX otomasyon sistemlerinde kullanılan akıllı anahtarları , uzaktan kontrol edilebilir ev ve binaları , hi-end müzik sistemlerinin entegrasyonunu ve bunların hayatımızdaki yerleri hakkında edinilmiş tecrübeleri aktaracağız.Okuyucularımızdan da gelecek ürünlerin test videolarını da gerektiğinde paylaşmış olacağız. 

Umuyorum faydalı ve kullanışlı bir blog sayfası olur. Şimdiden teşekkürler . 
Hoşçakalın. 

Mete ERYILMAZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder